Po roku :)

Witam wszystkich po tej baaaardzo długiej nieobecności. Piszę tego newsa, bo jeśli tylko dorwe neostradę, to zapowiada się niezła zabawa (związane z ffworld.webd.pl). Zauważyłem, że nie tak źle przyjęliście mój kurs, więc go teraz trochę poprawiam. Uaktualniam niedziałające odonośniki. Co do projektu HM2 PL to coś się rusza, mój kolega go tłumaczy, ja go składam i może za niedługo wyjdzie. A reklama musi być, więc zapraszam na strone firmy mojego brata (pomagam mu w działalności). Zajmujemy się filmowaniem wesel. Jeśli ktoś w rodzince ma wesele i potrzeba mu kamerzysty, to zwracam na strone www.studio-video.z.pl. Polecam dlatego, że filmowanie dwiema kamerami, to jak narazie żadkość!!
No to pozdrawiam i czekajcie cierpliwie, się będzie działo!

Autor: ErnBob | Kiedy: 29.08.2004

 

 

I znowu...

Zapowiadają się zmiany, narazie nie mam za wiele czasu, dlatego proszę kogoś kto jest w temacie o pomoc. Ale i tak wcześniej, czy później, będziecie mieli niezłą lekturę :) Nowy adres strony www.centrumrh.prv.pl !! Zapamiętajcie go :) Sorry za te pop-up, nie myślcie sobie, że chcę was nakłaniać do wejścia na brzydkie strony, to wina tylko i wyłącznie serwera!

Autor: ErnBob | Kiedy: 17.08.2003

 

 

Zmiany, zmiany, zmiany...

Zmieniłem trochę menu, znalazłem nowy serwer (60MB). I jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem. Szukam osób chętnych do współpracy. Jeżeli ktoś zna PHP i chciałby pomóc... ponieważ chciałbym zrobić system administracji (nowe newsy, programy i takie tam). Zastanawiam się nad założeniem Grupy tłumaczącej romy, tylko tak jak mówiłem, chętni do współpracy, proszę o kontakt.
Tak poza tym to HM2 dalej w obrotach (dzięki satun). Jest już przetłumaczone całe menu oraz większa połowa dialogów. Powinienem wyrobić się do końca wakacje, ale kto wie co może się jeszcze stać...

Autor: ErnBob | Kiedy: 16.08.2003

 

HM2 - Projekt zawieszony :(

Niestety projekt zawieszam. Powodem tego jest kilka (moich) błędów. Pomięszałem coś w pointerach i lipa. Teraz chciałbym zająć się stroną, chociaż mam ograniczony dostęp do internetu. Poza tym uaktualniłem dział linki.

Autor: ErnBob | Kiedy: 07.08.2003

 

Nowa strona

Strona powstała tylko i wyłącznie ze względu na kurs, więc nie oceniajcie jej zbyt drastycznie :) Myśle, że znajdziecie to co chcecie, a jeśli nie - to piszcie, postaram się pomóc! Mam nadzieje, że strona będzie się rozwijała, ale to tylko zależy od was!

Autor: ErnBob | Kiedy: 05.08.2003